Joëlle staat echt haar mannetje in de wereld van Techniek. Als geen ander weet ze in de mannenmaatschappij van de werktuigbouwkunde mensen te verbinden en aan te zetten tot presteren. Zij heeft kennis van zaken en zet dat om tot prestaties in haar stage. Joëlle is enthousiast, gedreven en op school is ze een spil in de klas. Joëlle is steeds bereid de jongens te helpen en te motiveren tot hogere prestaties. Joëlle is zeer representatief voor de opleiding.
Als je "echt" in een bedrijf werkt, kun je niet zomaar fouten maken. Binnen de stages kreeg Joëlle veel vertrouwen en werkte ze al heel snel mee aan verschillende grote projecten. Ze was betrokken bij de opzet van het 5-sterrenhotel Mainport en de Markthal in Rotterdam. De Markthal wordt de eerste overdekte marktvloer van Nederland! Als student is het natuurlijk super tof en leerzaam en een teken is dat je je werk goed doet!
Joëlle is gedreven en een doorzetter. Tijdens de stage kon ze een aantal kerntaken van de BPV niet uitvoeren. Zelf heeft ze een ander bedrijf gezocht waar ze kerntaak 3 kon vervullen.
Voor het bedrijf IMTECH heeft Joëlle, samen met hbo´ers, een groot project uitgevoerd. “We hebben een product van begin tot eindproduct ontworpen en geproduceerd. Voor ons was dit een onbemande boot. Al mijn kennis en vaardigheden kon ik toe passen. Ik heb ze echt laten zien wat ik allemaal kan en op school geleerd heb. Dit project eindigde in een wedstrijd die wij gewonnen hebben”.
Ik ben de Albeda-Uitblinker en ga bij de Landelijke Uitblinkersverkiezing iedereen laten zien dat een vak leren en praktijkervaring opdoen heel belangrijk is. Alle vrouwen die wat in de techniek willen gaan doen, raad ik zeker aan dit te gaan doen!
Ik ben zo blij dat ik de afgelopen 4 jaar heb doorgezet. Als vrouw in een mannenwereld is het niet altijd even makkelijk. Mij gaf het juist een kick om mezelf vanaf het begin te bewijzen. Ik ben altijd me zelf gebleven en ben nu ‘one of the guys’. Dat is zo leuk! Ik heb een supergezellige klas met alleen maar jongens. Ik ga ze volgend jaar echt missen!
Als ik terug kijk wat ik allemaal gedaan en gepresteerd heb binnen deze opleiding, ben ik zeker trots op me zelf. Lassen is niet alleen voor jongens, ik kan het ook! Ik hoop dat ik een voorbeeld ben voor anderen.
Joëlles hart ligt bij het mbo. Ze heeft een heel goede basis en veel praktijkervaring opgedaan. Ze gaat verder studeren en gaat de hbo-opleiding Technische Bedrijfskunde volgen. Haar praktijkopleider ziet haar toekomst in de werkvoorbereiding en planning.
Voor stagebegeleider Cees den Dunnen van ADS-Erdner is Joëlle dé uitblinker.
Ze staat er elke werkdag met groot enthousiasme!
Ze heeft ons enthousiast gemaakt voor een kantoor update, met een plan van aanpak en een financiële onderbouwing. Een hele prestatie in een toch wel een beetje stoffige beroepsgroep.
Joëlle heeft een aantal eigenschappen die essentieel zijn binnen onze branche. Ze is flexibel, werkt heel geordend en heeft overzicht. In ons vak, maar eigenlijk ook op elk ander vakgebied, zijn dit belangrijke eigenschappen. Als je goed georganiseerd bent , kun je heel ver komen in bijv. de werkvoorbereiding en of planning.
Echt een goede keuze! Joëlle is zeer geïnteresseerd in haar vak. Dit vakgebied is een overwegende mannenwereld. Maar met haar kwaliteiten ben ik ervan overtuigd dat ze een grote toekomst in de techniek zal hebben.
Het zou fantastisch zijn als Joëlle de Mbo-uitblinker 2014 zou worden.