Aantal stemmen

Wie anders dan

Niemand anders dan Susan van der Linden van ROC Midden Nederland

Promotie


Deel mijn verhaal





Interview met Susan

Waarom is hij/zij geselecteerd als ambassadeur?

Susan is genomineerd als uitblinker omdat zij een zeer goede prestatie heeft neergezet zowel op school als in de praktijk. Susan is een visitekaartje voor het Beauty College van ROC Midden Nederland en een voorbeeld voor andere studenten. Susan komt van het praktijkonderwijs en heeft tegen de verwachtingen in op het mbo zeer snel een startkwalificatie behaald.

Welke speciale prestatie heeft hij/zij geleverd?

Susan is ingestroomd vanuit het praktijkonderwijs. Door enorme inzet ziet het er naar uit dat Susan eind van het cursusjaar 2011 al gediplomeerd wordt op niveau 2 en door gaat stromen naar niveau 3.

Wat vindt de ambassadeur zelf van zijn/haar nominatie?

Tot mijn grote verbazing werd ik genomineerd. Ik vind het een grote eer.

Wat zijn zijn/haar toekomstplannen?

Ik blijf me voor 100% voor het kappersvak inzetten. Ik wil eerst veel ervaring opdoen en misschien begin ik nog wel eens een eigen kapsalon. Ook het geven van voorlichting lijkt mij heel leuk.

Waarom vindt de stagebegeleider de ambassadeur een uitblinker?

Haar inzet , enthousiasme, doorzettingsvermogen en opgewektheid zorgen er voor dat ze in de klas een enorme stimulerende werking heeft op de overige cursisten.
Zowel huiswerkopdrachten als BPV opdrachten waren altijd op het juiste moment op orde. Ook is Susan altijd bereid om zich in te zetten voor een ander en zo ook voor de voorlichting van haar opleiding.

Wat vindt het leerbedrijf van de nominatie?

Susan heeft heel hard gewerkt en veel getraind. Gezien haar achtergrond is het extra knap dat ze zo snel het kappersvak heeft geleerd; petje af ! Susan is heel leergierig en fijn om mee te werken.

School: ROC Midden Nederland
Adres:
Postbus 3065
3502 GB Utrecht
Website: