Aantal stemmen

Wie anders dan

Niemand anders dan Ilse Swiersema van Noorderpoort

Promotie


Deel mijn verhaal





Interview met Ilse

Waarom is hij/zij geselecteerd als ambassadeur?

"Al regel ik het niet, dan regel ik het toch". op haar achtste kookte ze al (nou ja tomatensoep uit blik) voor haar ouders. Wilde al vroeg de horeca in. Eerst afwassen in een restaurant op haar 15e. Daarna de opleiding gastvrouw en nu zelfstandig kok ook al duurde het een tijd voor ze een goed leerbedrijf vond."De stress van de keuken vind ik geweldig" Haar drive en doorzettingsvermogen zijn top.

Welke speciale prestatie heeft hij/zij geleverd?

genomineerd als leerling van het jaar door Horeca Vakpunt Nederland. Zelf haar businessplan geschreven. De manier waarop ze haar leerbedrijf verleidde.

Wat vindt de ambassadeur zelf van zijn/haar nominatie?

Ilse vindt het prima. "Je weet maar nooit waar het goed voor is".

Wat zijn zijn/haar toekomstplannen?

Op termijn een eigen restaurant, mix tussen eetcafe en luxe segment. Ambachtelijk met goed advies voor de gasten over wijnen want dat krijgt ze zelf ook graag.

Waarom vindt de stagebegeleider de ambassadeur een uitblinker?

Een actieve, toegewijde en zelfstandige medewerker die beschikt over vakmanschap. Sterke motivatie om het vak goed in de vingers te krijgen met een gulle lach zeer ondernemend.

Wat vindt het leerbedrijf van de nominatie?

Prachtige erkeenning voor de manier waarop ze met haar eigen toekomst bezig is en dus zeer verdiend.

School: Noorderpoort
Adres:
Postbus 530
9700 AM Groningen
Telefoon:
0882309999