Keisha Wong

Keisha pakt aan!


Support mij


Deel mijn verhaal





Interview met Keisha

Welke opleiding volg je en wat vind je ervan?

Ik volg de opleiding MyTec. Daarin begin je heel breed. Je hoeft pas in het 2e jaar te kiezen voor elektrotechniek, procestechniek of werktuigbouwkunde. Ik ben op excursie geweest naar bedrijven, heb gastcolleges gevolgd en opdrachten gedaan. Heel speciaal. De techniek sprak me altijd al aan. Je kunt in de techniek heel creatief bezig zijn, zelf iets nieuws bedenken en je eigen spark erin gooien.

Waarom ben je Ambassadeur van jouw school geworden?

Behalve dat ik mijn opleiding echt heel erg leuk vind, ben ik ook erg op mijn plek in het mbo. Op excursie naar de afvalcentrale HVC, kwam ik allemaal oud-mbo'ers tegen. Dan heb je direct een band. Zij weten wat we kunnen. Ik wil dat verder uitdragen: heel Nederland laten zien wat voor belangrijke functies mbo'ers vervullen.

Wat hoop je als Ambassadeur te bereiken en wie je wil je daarbij inspireren?

Mbo'ers laten Nederland draaien. Wij zijn onmisbaar om de problemen in de wereld te helpen oplossen. Veel oud-studenten MyTec helpen bedrijven bijvoorbeeld bij het verduurzamen.

Waar sta jij voor en wat vind jij belangrijk?

Op de middelbare school was ik al bezig met het ontwerpen van een windmolen voor in de dakgoot. Daar ga ik nu mee verder. Ik werk graag met mijn handen én ik vind het leuk om oplossingen te bedenken voor problemen.

School: Nova College
Adres:
Postbus 2110
2002 CC Haarlem
Telefoon:
023-5302000