Khoubayb pakt aan!

Mijn naam is Khoubayb Nasab en ik volg de opleiding Tandartsassistent aan Aventus in Deventer. Als ambassadeur wil ik laten zien hoe waardevol en inspirerend het mbo is.

Support mij


Deel mijn verhaal





Interview met Khoubayb

Welke opleiding volgt de ambassadeur?

Tandartsassistent, Aventus Deventer - Middelweg.

Waarom heeft de ambassadeur voor deze opleiding gekozen?

Ik heb voor de opleiding Tandartsassistent gekozen omdat ik graag mensen help en interesse heb in de zorgsector. Het is een uitdagende en veelzijdige opleiding waarbij ik zowel ik in de behandelkamer als met mensen kan werken.

Welke dromen heeft de ambassadeur voor de toekomst?

Ik droom ervan om later een specialist te worden binnen de tandheelkunde en een verschil te maken in de mondgezondheid van mensen. Daarnaast hoop ik een inspiratie te zijn voor jongeren die een mbo-opleiding willen volgen.

Waarom is Khoubayb de ambassadeur voor Aventus?

Khoubayb Nasab is een gedreven student die nu zes jaar in Nederland woont.
Hij komt uit Syriƫ en heeft hard gewerkt om op de plek te komen waar hij nu staat. Hij blijft altijd bescheiden en is gedreven.
Wij vinden hem een inspiratie en zijn trots op hem.
Hij volgt zijn passie en is daarom de Aventus mbo Ambassadeur 2025!

Wat moet Nederland weten van de ambassadeur?

Nederland moet weten dat het mbo vol talent zit! Met praktijkgericht onderwijs en doorzettingsvermogen kunnen we echt impact maken.

School: Aventus
Adres:
Postbus 387
7300 AJ Apeldoorn
Telefoon:
0800 444 5555
Website: