Rosa volgt de opleiding Medewerker Marketing en Communicatie bij Noorderpoort.
De combinatie van creativiteit en economie is wat Rosa aansprak aan deze opleiding. Op de middelbare school kwam ze erachter dat ze veel interesse had voor het vak Economie. Daarnaast is ze echt een creatieve denker. Deze combinatie komt perfect samen in haar huidige opleiding! Dit geeft Rosa handvatten om door te groeien naar het hbo en uiteindelijk zelfstandig zakenvrouw te worden.
Rosa's eerste echte ervaring was tijdens haar eerste stage bij het bedrijf Soxs. Hier leerde ze om de geleerde theorie zelfstandig in de praktijk te brengen. Dit bleek een ontzettend leerzame stage. Daarnaast beheert Rosa samen met een team van vijf collega's de Facebook-pagina van McDonald's Assen. Met z'n allen zijn ze wekelijks bezig met (lokale) marketingacties. Sinds afgelopen zomer is Rosa bezig haar ideeën voor haar eigen bedrijfje op papier te zetten.
Ontwikkelen, doen én genieten. Zo zou Rosa haar droom en plan voor de toekomst omschrijven. Ze wil zichzelf continu blijven uitdagen en ontwikkelen. Op zowel het gebied van Marketing en Communicatie, als op het gebied van zelfontplooiing en het runnen van een eigen bedrijf. Alle kansen en uitdagingen wil ze met beide handen aanpakken. Eén ding is daarbij voor Rosa het allerbelangrijkste: haar doel is dat alles wat ze doet en de keuzes die ze maakt bij haar passen. De tijd gaat zo snel (ze moet zelf lachen om hoe cliché dit klinkt) dat ze overal optimaal van wil genieten. Het is zonde om iets te doen wat je niet leuk vindt, toch?
Rosa is eigenlijk niet te missen, door één opvallend ding: een grote bos rood haar! En verder altijd een glimlach op haar gezicht.
Rosa wil niet alleen Landelijk Ambassadeur mbo worden voor haarzelf, maar voor alle andere mbo'ers in Nederland. Door haar kijk op het mbo hoopt ze andere mbo'ers te mogen inspireren. "Laten zien wat wij als mbo'ers waard zijn, en wat voor mooie bijdrage we kunnen leveren aan deze maatschappij. Dát is waarom ik Landelijk Ambassadeur mbo zou moeten worden." Met haar deelname hoopt Rosa een boost van positiviteit de (mbo)wereld in te blazen.
Rosa: "Haha, goede vraag! Veel mensen weten dat ik gezondheid heel erg belangrijk vind. Denk aan gezonde voeding en regelmatig sporten. Maar wat bijna niemand weet, is dat ik heeel erg fan ben van paprikachips. Een zak paprikachips is echt mijn guilty pleasure."